Sąlygos ir taisykles

Sąlygos ir taisykles

1.    Pateiktos kainos tai bruto kainos (į jas yra įskaičiuotas PVM mokestis). Kliento prašymu išrašome PVM sąskaitą – faktūrą. 
2.    Prekes pristato „UPS“ kurjerių įmonė. Prekių pristatymas klientui yra mokamas ir realizuojamas klientui iš anksto  apmokėjus už tai į banko sąskaitą, apmokėjus PayPal pagalba arba apmokėjus prekių pristatymo metu. Nėra jokių kitų užsakymo išlaidų, išskyrus žemiau nurodytas pristatymo išlaidas. Pristatymo išlaidos yra tokios:
10 EUR, jeigu apmokama banko pavedimu,
10 EUR, jeigu apmokama pasinaudojus PayPal pagalba,
15 EUR, jeigu apmokama pristatymo metu.
Atitinkamą sumą reikia priskaičiuoti prie užsakytos prekės kainos

3.    Visoms įsigytoms prekėms taikoma 24 mėnesių garantija, kuri pradedama skaičiuoti nuo įsigijimo dienos, nurodytos pirkimą įrodančiame dokumente. Prašome išsaugoti pirkimą įrodantį dokumentą (čekį arba PVM sąskaitą – faktūrą). Garantija neapima visokių atsitiktinių arba tyčiai padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.), o taip pat pažeidimų, atsiradusių dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo, pavyzdžiui, nesilaikant etiketėje nurodytų gamintojo rekomendacijų. Garantija taip pat netaikoma ant drabužių ir avalynės esantiems užrašams bei kitiems lipdukams. Taip pat žinotina, kad garantija neapima natūralaus avalynės nusidėvėjimo. Ypatingai tai liečia krepšinio batus, kurie, juos naudojant, patiria didelius krūvius ir deformuojasi. Pavyzdžiui, profesionalaus krepšininko avimos avalynės vidutiniškas patvarumas tai 3 mėnesiai.


4.    Pateikus užsakymą interneto svetainėje www.basketmania.pl, jis tampa teisiškai įpareigojančia pirkimo – pardavimo sutartimi.
5.    Per 10 dienų nuo siuntos atsiėmimo dienos galima be priežasties nurodymo atsisakyti įsigytos prekės ir ją grąžinti. Prekė negali būti sugadinta ir turi būti be dėvėjimo pėdsakų. Prekė turi būti originalioje pakuotėje kartu su pridėtomis etiketėmis ir pirkimą įrodančiu dokumentu (čekiu arba sąskaita – faktūra). Grąžinamos prekės išsiuntimo išlaidas padengia klientas. Mūsų  sąskaita išsiunčiamos siuntos nebus priimamos. Garantuojame prekės vertės grąžinimą. Pinigus gausite pavedimu į nurodytą banko sąskaitą.
6.    Parduotuvė www.basketmania.pl pasilieka sau teisę į tai, jog tam tikros prekės gali būti  neprieinamos, apie tai klientas bus informuotas.
7.    Užsakymai yra priimami 24 valandas per parą visus metus.

8. Pirkėjas suteikia pardavėjui įgaliojimą veikti jo vardu ir jo naudai, atsižvelgiant į perduodus pinigųs įsipareigojimams padengti sąlygas paštu.
9.    Jeigu, gavę prekę, aptiksite joje defektą arba prekė neatitiks užsakymo, turite per 10 dienų laikotarpį išsiųsti ją mums atgal kartu su užpildyta skundo forma. Su skundo mums išsiuntimu susijusias išlaidas grąžinsime Jums nedelsiant, gavę siuntą ir priėmę skundą. Nepriimame jokių siuntų, išsiųstų mūsų sąskaita. Apskundžiama ir mums siunčiama prekė turi būti švari ir sausa. Priešingu atveju pasiliekame sau teisę atsisakyti priimti skundą. 

Skundo priėmimo pagrindas tai prekės pirkimą įrodantis dokumentas.
Skundas bus išnagrinėtas per 14 dienų (21 dienas taisymo atveju) ir grąžintas nedelsiant, sulaukus eksperto nuosprendžio.
9.    ADRESAS SIUNTIMUI
Prekę su defektu arba kurią norite skųsti, prašome siųsti adresu:

Basketmania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K


ul. Kanalowa 1, 83-200, Starogard Gdański,Lenkija

Atsisiųsti skundo formą

10.    Visas įsigytas pas mus prekes galima iškeisti. Jeigu nuspręsite, kad dydis yra netinkamas, per 10 dienų nuo siuntos atsiėmimo dienos prekę galima iškeisti į tokią pačią tik kito dydžio prekę, padengiant siuntimo išlaidas. Prekės negali būti sugandintos ir turi būti be dėvėjimo pėdsakų. Prekė turi būti originalioje pakuotėje kartu su pridėtomis etiketėmis ir pirkimą įrodančiu dokumentu (čekiu arba sąskaita – faktūra).
11.    Firma „Basketmania sp. z o.o. sp.k.“ naudosis asmens duomenimis tik užsakymo realizavimo tikslais, laikantis visų duomenų apsaugos reikalavimų, kurios yra apibrėžtos 1997 metų rugpjūčio 29 dienos Įstatyme dėl asmens duomenų apsaugos.
12.    Prie kiekvienos siuntos pridedame pirkimą įrodantį dokumentą (PVM sąskaitą – faktūrą arba čekį). Norint gauti PVM sąskaitą – faktūrą, reikia mus apie tai informuoti užsakymo pateikimo momentu ir nurodyti firmos duomenis, reikalingus sąskaitai – faktūrai išrašyti.
13.    „Basketmania“ interneto svetainės savininku yra firma:
Basketmania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K
ul. Kanalowa 1
83-200 Starogard Gdański
Lenkija
NIP – 592-224-53-04
REGON – 221175197

14.    Duomenys banko pavedimui:
Basketmania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K
ul. Kanalowa 1
83-200 Starogard Gdański, Lenkija
Millennium Bank
Banko sąskaitos numeris: PL 56-1160-2202-0000-0001-8088-2583
SWIFT- BIGBPLPW
failas reklamacinis

pixel