PRIVATUMO POLITIKA

 

 

PRIVATUMO POLITIKA PARDUOTUVĖJE

 

1.  Gerbiant Jusu teises ir įstatymą dėl asmens duomenų apsaugos esame įsipareigoję išlaikyti saugumą ir konfidencialumą gautų asmens duomenų. Visi parduotuvės darbuotojai buvo tinkamai apmokyti asmens duomenų tvarkymu.


2. Administratorius asmens duomenų: Basketmania įmonė ribotos atsakomybės ūkinė bendrija, ul. Kanalowa 1, 83-200 Starogard Gdanski, PVM 592-224-53-04.

 

3. Mūsų parduotuvėje renkame tokios asmenines informacijos:


● Vardas ir pavarde - kai darysite užsakymą, Jums reikes pateikti savo vardą, kad būtų galima išsiųsti Jums užsakymą ir galimybe susisiekti su Jumis


●  Pristatymo adresas - bus reikalingas kad išsiųsti užsakytas prekes.

● Telefono numeris - gaunate SMS žinute apie išsiųstas prekes. Kartais mes skambiname patvirtinti užsakymą, arba nenumatytų įvykių, pvz: nėra prekes, tuo pačiu metu siūloma teigiamą sprendimą.

● Elektroninio pašto adresas - siųnčiame užsakymo patvirtinimą, ir mes su Jumis susisiekiame. Jei Jūs jau užsiregistravote mūsų naujienlaiškį atsiųsime komercinę informaciją vieną ar du kartus per mėnesį.

●  Adresas - kilęs iš bendrųjų principų interneto ryšio, pavyzdžiui, IP adresą (Ir kita informacija esanti sistema rąstų) naudoja serverio administratorius techniniais tikslais. IP adresai taip pat gali būti naudojami statistikos tikslais - surinkti plačią demografinę informaciją (pvz regione, iš kurių ryšys tarp jų.).


 Slapukai - mūsų parduotuvė naudoja slapukus, siekiant prisitaikyti paslaugą jūsų individualius poreikius. Jūs sutinkate, tai, kad jūs įvedėte duomenis buvo sandėliuojami ir jūs negalite iš naujo įvesti juos naudoti kitą vizitą portalo interneto svetainėse. Kitų svetainių savininkai neturės prieigos prie šių duomenų. Jei nesutinkate su individualizuoti paslaugą rekomenduojame išjungti slapukus naršyklėje variantų.

 

4. Šių duomenų įvedimas yra būtinas šiais atvejais:

 Darant užsakymą mūsų parduotuvėje be prisijungimo, po sutarties vykdymo lieka vienintelis dokumentas, kuris patvirtina sandorį.


 Registracija klientų - yra savanoriška. Mes saugome šiuos duomenis į duomenų bazę, siekiant padėti Jums ateityje daryti užsakyma mūsų internetinėje parduotuvėje.

 Jei norite gauti informacijos apie įdomius įvykius ir komercinių pasiūlymų, galite užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Prisijungimas yra savanoriškas, ir jūs visada galite atsisakyti jo.

5.  Kiekvienas mūsų parduotuvėje vartotojas turi galimybę pasirinkti, ar ir kokiu budu jie nori pasinaudoti mūsų paslaugomis ir dalintis informacija apie save. Jei dėl kokios nors priežasties Jūs nenorite palikti savo asmens duomenu, turite teisę pašalinti arba palikti mūsų parduotuvė.
 
6. Duomenys yra saugomi. Taip pat neturime Jūsų kreditinės kortelės duomenų ar prieigą prie Jūsų banko sąskaitos.


7. Pagal įstatymo nuostatas dėl asmens duomenų apsaugos, 29 rugpjūčio 1997m. Leidinys U. Nr 133 pozicija 883 su pakeitimais Jūs turite teisę pataisyti, pakeisti, atnaujinti ir pareikalauti pašalinti asmens duomenis. Norėdami tai padaryti, naudokite atitinkamus skirtukus internetinėje parduotuvėje arba siųskite el.pašto adresų: info@basketmania.lt

 

8. Sandoriu duomenys pvz., Kreditinės kortelės tipas, kredito kortelės numeris, galiojimo data, CVV numeris (trijų skaitmenų kodas Jūsų kredito kortelės) įvedami į saugia šifruotą svetainę.

 

pixel